انتصاب سرپرست جدید شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم

مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم در پیامی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
3 ژانویه 2020
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم منصوب شد
15 می 2020

انتصاب سرپرست جدید شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی غلامرضا دهقانی زاده را به سمت سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن انتصاب غلامرضا دهقانی زاده در این سمت، برای وی آرزوی توفیق و سربلندی در انجام امور محموله داشته است.
در متن این حکم آمده:
جناب آقای غلامرضا دهقانی زاده
عطف به استعفای جناب آقای جعفر پاک نژاد طی نامه شماره ۴۷۱۱/ع/ ۹۸ مورخ ۱۵/۱۲/۹۸ و نظر به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی به موجب این حکم با حفظ پست تا اطلاع ثانوی به سمت سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم منصوب می شوید.
امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها و با هماهنگی اینجانب در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.
توفیق جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
حمیدرضا مومنی

این حکم بعد از دریافت استعفای جعفر پاکنژاد که پیش از این در سمت مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه بین المللی منطقه آزاد قشم مشغول به فعالیت بود به غلامرضا دهقانی زاده، مدیرکل حمل و نقل هوایی قشم ابلاغ شد.
غلامرضا دهقانی زاده، دارای مدرک کارشناسی مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری است که سابقه ۲۵ ساله ای در خدمت شایسته به سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران را در کارنامه شغلی دارد.
وی سال ها به عنوان معاون فرودگاه در شهرهای خرم آباد، زنجان و کیش فعالیت کرده و مدت ها نیز مدیرکل فرودگاه بین‌المللی آبادان بوده است.
دهقانی زاده مدتی است که در سمت مدیرکل حمل و نقل هوایی قشم نیز به مردم این منطقه خدمات شایسته ای ارزانی کرده است.
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، این انتصاب شایسته را به وی تبریک گفته و برای غلامرضا دهقانی زاده، سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم، آرزوی موفقیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =