سرپرست اداره کل حمل و نقل هوایی شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم منصوب شد

برقراری مجدد پرواز مشهد و تهران شرکت هواپیمایی معراج
21 اکتبر 2019
مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه بین المللی قشم در پیامی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
3 ژانویه 2020

سرپرست اداره کل حمل و نقل هوایی شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم منصوب شد

 

با حکم رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم، غلامرضا دهقانی زاده به عنوان سرپرست اداره کل حمل و نقل هوایی این شرکت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، دهقانی زاده در سال ۷۰ وارد دانشکده هواپیمایی کشوری شد و در سال ۷۳ کار خود را در اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی آغاز کرد.

او سال ۸۰ در سمت کارشناس مسوول الکترونیک در فرودگاه خرم آباد مغول به کار شد و سال ۸۳ عنوان رییس اداره هوانوردی فرودگاه خرم آباد را کسب کرد و سال ۸۶ نیز به عنوان مدیر پروژه های الکترونیک آن فرودگاه فعالیت کرد.

دهقانی زاده همچنین از سال ۸۷ تا ۹۰ معاون عملیات هوانوردی فرودگاه کیش بود و سپس به مدت یک سال و نیم عهده دار سمت معاونت فرودگاه زنجان را عهده دار شد و بار دیگر در اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی مشغول شد.

وی از سال ۹۴ تا پیش از انتصاب به عنوان سرپرست اداره کل حمل و نقل هوایی شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم، در سمت مدیر فرودگاه آبادان مشغول به کار بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + بیست =