مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه بین المللی قشم در پیامی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

سرپرست اداره کل حمل و نقل هوایی شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم منصوب شد
30 نوامبر 2019
مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم در پیامی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
3 ژانویه 2020

مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه بین المللی قشم در پیامی شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم
«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا»
بی‌شک شهادت در راه خدا و ارزش‌های اصیل اسلامی و انقلابی آرزوی هر مومن خداجویی است که صادقانه و در حمایت از ولایت فقیه، مجاهدانه به میدان می‌آید.
شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله معدود افرادی بود که سربازی در راه امام دوران را فخری ستودنی و دارای اجری بی نظیر می‌دانست و بدون ذره ای تردید و در طی سال‌های متمادی خالصانه و مردانه در مقابل اهداف پلید دشمنان در میدان نبرد ایستادگی کرد.
دشمنی کفار و صهیونیسم جهانی با آرمان‌های حق‌طلبانه و عدالت‌خواهانه شهید حاج قاسم سلیمانی به حدی آشکار شد که سران منحوس آمریکا در عملیاتی تروریستی و با اطلاع قبلی درصدد از میدان خارج نمودن رزمنده‌ای شجاع و سرداری سرافراز برآمدند.
قطعا این یاران شیطان نمی‌دانند که انقلاب اسلامی نه فقط در درون مرزهای جمهوری اسلامی بلکه در عمق قلب‌های مستضعفین و آزادی‌خواهان جهان نفوذ کرده و اندیشه مقاومت طلبانه حاج قاسم‌ها به نقشه راهی برای تحقق وعده الهی «وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ» خواهد شد.
مردم هوشیار و انقلابی ایران اسلامی یقینا دشمنان قسم خورده خارجی و مزدوران خودفروخته و نفوذی داخلی را مسئول به زمین ریخته شدن خون شهدای گرانقدری همانند حاج قاسم سلیمانی می‌دانند.
جوانان پرشور و شعور این مرز و بوم همواره ثابت کرده‌اند در راه حفظ ارزش‌های والای اسلامی و تبعیت از مقام معظم رهبری به گونه‌ای عمل خواهند کرد که دست‌ها و افکار دخیل و شریک در این جنایت خبیث را به بزرگترین پشیمانی ممکن خواهند رساند.
مقاومت‌طلبان و آزادی‌خواهان سراسر عالم یاد و نام مجاهد بزرگ اسلام، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه وی به ویژه شهید عالی مقام آقای ابومهدی المهندس را بزرگ و ماندگار خواهند داشت.
این حقیر به عنوان عضو کوچکی از خانواده ایران اسلامی، شهادت این اسطوره بی‌بدیل معاصر را به محضر مقدس ولی عصر(عج)، رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مد ظله العالی)، ملت قدرشناس ایران اسلامی، آحاد رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی و خانواده معزز و مکرم ایشان تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند منان طلب توان برای گام نهادن در راه مجاهدان و مبارزان محور مقاومت و عدالت خواستارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =